Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Про школу

Дата: 26 січня 2021 о 20:41, Оновлено 25 лютого 2021 о 10:23

Збудована школа у 1936-37 роках. Про перші роки існування школи відомостей мало: під час війни влучив снаряд у будівлю школи, сталася пожежа, згоріла частина документів. На території школи є невеличкий будиночок, тепер це шкільний склад. А колись у цьому будинку жив директор школи. Будинок зберігся, але ім’я першого директора школи, хто закладав фундамент розвитку школи, на жаль поки, невідоме.

Другим директором був Федот Федорович Горбонос, працював він до 1967 року. Слід відзначити, що Федот Федорович поставив питання про індивідуальний підхід у роботі з дітьми. З 1966 р. у школі було введено факультативні курси з окремих навчальних предметів, починаючи з 7 класу, що вибиралися за бажанням учнів.

На зміну Ф.Ф. Горбоносу прийшов В’ячеслав Степанович Шпотто(1967 – 1977 рр.). Велика увага приділялася створенню груп із продовженним днем , різним формам відпочинку та оздоровдення дітей. У школі запроваджується кабінетна система навчання, починають втілюватися нові форми і методи навчання: проблемне та диференційоване навчання тощо.

Яскраво запам’яталася всім школа минулих років за часів керівництва Марини Іллівни Хмурої(1977-1999 рр.). М.І. Хмура починала свій педагогічний шлях піонервожатою, мала незвичайні організаторські здібності. Слід зазначити, саме на долю М.І. Хмурої випали складні роки становлення школи у перші роки незалежності України. Вмілий організатор Марина Іллівна зуміла успішно перевести школу на нові рейки.

Коли М.І. Хмура пішла на пенсію, директором школи 1999 року стає Анатолій Іванович Данько. Але попрацював тоді А.І. Данько лише два роки(1999-2001 рр.). Звільнився за власним бажанням через обставини життя. Директором школи № 17 2001 року було призначено Павла Володимировича Цинкуша. За його керівництва здійснено капітальний ремонт школи: замінено всі вікна на пластикові, зроблено повний ремонт опалювальної системи, повністю поновлено мережу освітлення. Велику допомогу надавали мер міста Євген Григорович Карташов та завідуючий райвно Володимир Іванович Кузьменко. А 2008 року його переводять на посаду директора ЗОШ № 97.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.